ask.fm    YouTubeFacebook
zBLOGowani.pl

Tuesday, August 20, 2013

[PL/ENG] tomactz - Tomboy around the world ! + outfit with Kaoru

Cześć!
Ta przerwa na pewno była za długa, krążyłam obok bloga, zbierałam myśli, podróżuję dalej. Jednak czas napisać kilka takich ciekawostek. Zbieram się dalej na notkę o filmach o tomboy'ach, muszę sobie odświeżyć kilka informacji i w czwartek rano spodziewajcie się kolejnej notki, szczególnie że znikam na kilka dni i w przyszłym post o KONECONie.
Dostaję sporo pytań na temat tajskich zespołów i modeli, o których ciągle bez końca gadam. Postawiłam poświęcić im dzisiejszą notkę.
Na pewno pamiętacie post o MISSter, słyszałam że wiele z Was zakochało się w ich piosenkach. Są naprawdę niezwykłe.

Hi there!
This break was definitely too long, circled beside blog, collecting thoughts, traveling. However, the time to write a few such curiosities. I collect a further note about tomboy's films, I have to refresh some information and on Thursday morning, you can expect another note, especially since I'm leaving for a few days and the next post about KONECON.
I got a lot of questions about Thai teams and models, which about I'm talking endlessly. I put them I dedicate today's note.
Surely you remember the post about MISSter, I heard that many of you will fall in love with their songs. They are truly remarkable.

tomactz jest to grupa tomboy'i z Tajlandii, która zadebiutowała dość niedawno wokalnie, w tajskiej edycji programu Mam talent. Składa się na nią grupa znajomych tomboy'i - modeli z magazynu tomactz (który niestety dostępne jest tylko w wersji tajskiej T^T): Meen, Pear, Nam, Putt, Knowtu, Poy, Tong oraz Key, która grała jedną z głównych ról w filmie "She: Their Love Story". Dziewczyny zrobiły furorę w Tajlandii dostając się do finału tego programu! Uwielbiam je za wygląd, są niesamowicie przystojne, świetnie śpiewają i przy okazji świetnie się przy tym bawią. Cóż więcej można chcieć!

tomactz is a group of tomboys from Thailand, which recently debuted vocally, in the Thai edition of Britain's Got Talent. It consists of a group of tomboy friends - tomactz's models from the magazine (which unfortunately is only available in a Thai version T ^ T): Meen, Pear, Nam, Putt, Knowtu, Poy, Tong and Key, who played a major role in the movie "She: Their Love Story." Girls were very successful in Thailand and got to the finals of this program! I love the look of them, they are incredibly good-looking, great singing and great by the way a lot of fun. What more could you want!
from tomactz fanpage

A teraz czas na outfit! Dziś wyjątkowy bo z wyjątkową osobą, a jednocześnie jedną z autorek tego bloga, Kaoru! Tym razem ponownie zaciągnęłam Sandrę (klik do jej niesamowitego fanpage'a, tak tak lajkujemy bo warto) i Kaoru, by spełnić swoje życiowe marzenie o sesji z innym tomboy'em, ha!


And now it's time to outfit! Today special because of a unique person, while is one of the authors of this blog, Kaoru! This time again I took Sandra (click for her amazing fanpage, so like it because it's worth) and Kaoru to fulfill my lifelong dream of a session with another Tomboy, ha!Na dziś to wszystko ! Co do pytań to zapraszam na mojego ask'a! 

11 comments:

 1. Zdjęcia są przepiękne. Widać że świetnie zrobione, świetnie zapozowane *świetne twarze to swoją drogą*. xd zazdro maks.
  <3 cudne.

  ReplyDelete
 2. podoba mi sięten outfit + też mama taką bluzkę w moro tylko, że niebieską kkk~ jedna z najwygodniejszych ^^

  ReplyDelete
 3. Jesteście przepiękne. Niesamowite zdjęcia.
  Kiedy słuchałam piosenki w wykonaniu tych dziewczyn, aż mnie ciarki przeszły. <3

  ReplyDelete
 4. 2,5 i 6 zdjęcie jest naprawde świetne. To są alladynki czy stylizowane na alladynki spodnie? (dla mnie true alladynki to tylko te z indyjskich sklepów xD'')

  gdybym nie wiedział, że tomactz to tomboye to myślałbym że to "rasowi" mężczyźni. Niesamowite. W Tajlandi mają talent do takich zmian w Płci.

  ReplyDelete
  Replies
  1. to są więc true alladynki z indyjskiego sklepu^^

   Delete
 5. Replies
  1. My mum hates that pants too so I must wear when she doesn't see that XD""

   Delete
 6. Też niedawno trafiłam na atomact i społeczność tombojek w Tajlandii. Może niedługo zweryfikuje te informacje na miejscu ;)

  ReplyDelete