ask.fm    YouTubeFacebook
zBLOGowani.pl

Wednesday, July 24, 2013

[PL/ENG] I'm tomboy and I do make-up!

Annyeong!
Z tej strony Kaoru. Moim pierwszym zadaniem jest podjęcie tematu makijażu dla Tomboy’i. Szczerze mówiąc, zrozumiałe.
Prosto. Szybko. Na temat.
Maluje się od kiedy poczułam że mogę, że chce. Fakt, że byłam dziewczęcą dziewczynką (wizualnie) na pewno miał na to wpływ. Okres dojrzewania, zmiany w moim życiu, głowie spowodowały, że jestem kim jestem obecnie i wciąż trzymam w dłoni czarną kredkę. Jak również kremy do twarzy, białą kredkę, biały cień, eyeliner, korektor, fluid, cień do brwi etc. Mam też niezłą rękę do makijażu. Dziwne? Dla mnie nie. To moja codzienna rutyna.Mój makijaż ma za zadanie podkreślić chłopięcą urodę, zaostrzyć niektóre rysy twarzy, zakryć niedoskonałości i powiększyć oczy. Chodzi tu o moje dobre samopoczucie, które dodaje mi dużo pewności siebie. Bez makijażu czuje się zupełnie na odwrót mimo, że słyszałam niejednokrotnie iż wyglądam lepiej bo jeszcze bardziej chłopięco. Dlatego też z podziwem patrzę na niemalujące się chłopczyce i zazdroszczę im że czują się przy tym tak swobodnie i wyglądają ładnie/przystojnie.

Annyeong!
From this site Kaoru. My first task is to take the subject „make up for Tomboys”. Frankly, I understand.
Straight. Quickly. About.
I paint from when I felt that I could, I wanted. The fact that I was a girly girl (visually) certainly had an influence. The period of maturation, the changes in my life, my head, meant that I am who I am today and I still hold in my hand a black crayon. As well as face creams, white crayon, white shadow, eyeliner, concealer, fluid, _ eyebrow shadow. etc. I also have a good hand to make up. Strange? For me not really. This is my daily routine.
My makeup is designed to emphasize boyish look, sharpen some features, cover imperfections and larger eyes. It is about my well-being that gives me a lot of confidence. Without make up I feel different, worse, although I've heard many times that I look better because I look more boyish. Therefore, I look with admiration at ‘no makeup tomboy’ and jealous of them that they feel so comfortable and they look pretty/handsome.