ask.fm    YouTubeFacebook
zBLOGowani.pl

Tuesday, August 20, 2013

[PL/ENG] tomactz - Tomboy around the world ! + outfit with Kaoru

Cześć!
Ta przerwa na pewno była za długa, krążyłam obok bloga, zbierałam myśli, podróżuję dalej. Jednak czas napisać kilka takich ciekawostek. Zbieram się dalej na notkę o filmach o tomboy'ach, muszę sobie odświeżyć kilka informacji i w czwartek rano spodziewajcie się kolejnej notki, szczególnie że znikam na kilka dni i w przyszłym post o KONECONie.
Dostaję sporo pytań na temat tajskich zespołów i modeli, o których ciągle bez końca gadam. Postawiłam poświęcić im dzisiejszą notkę.
Na pewno pamiętacie post o MISSter, słyszałam że wiele z Was zakochało się w ich piosenkach. Są naprawdę niezwykłe.

Hi there!
This break was definitely too long, circled beside blog, collecting thoughts, traveling. However, the time to write a few such curiosities. I collect a further note about tomboy's films, I have to refresh some information and on Thursday morning, you can expect another note, especially since I'm leaving for a few days and the next post about KONECON.
I got a lot of questions about Thai teams and models, which about I'm talking endlessly. I put them I dedicate today's note.
Surely you remember the post about MISSter, I heard that many of you will fall in love with their songs. They are truly remarkable.