ask.fm    YouTubeFacebook
zBLOGowani.pl

Tuesday, September 10, 2013

[PL/ENG] about life: family, friends


Cześć! Tu Kaoru. Koniec obijania, załatwiania i wyjeżdżania. Czas na bloga.
Miałam w końcu zrobić video na bloga jak wygląda mój make-up ale stwierdziłam, że to musi jeszcze poczekać. Obiecuje, że w następnej notce zadziałam!
Wiecie, tak sobie siedziałam, czytałam pytania zadawane innym tomboyom na ask.fm i doszłam do wniosku, że nikt nie zadaje jednego z istotniejszych pytań tzn jak nasi najbliżsi, rodzina, przyjaciele reagują na to jak wyglądamy i się zachowujemy.


Hi there ! Here Kaoru . End of bumping , settlement and leaving . Time to blog.
You know, I've been sitting and reading the other questions on ask.fm and came to the conclusion that nobody asks one of the most important questions, ie , how our loved ones , family and friends react to what you look and behave .
Sunday, September 08, 2013

[PL/ENG] smz rbshop // casting for polish tomboys

Cześć,
znowu zjedzona długą przerwą, ale jakże owocna w nowe znajomości, nowe osiągnięcia i powoli wchodzenie w przerażający świat studenta ( serio, nie nadaję się do tego ).
Chciałabym napisać kilka słów na temat projektu, który rozpoczęłam wraz z singapurską firmą promującą tomboy'owy styl życia oraz oferująca szeroki asortyment bajerów dla chłopczyc. Brzmi kosmicznie trochę, bo gdzie Polska a gdzie Singapur, ale damy radę! Już raz oberwało mi się że zatrzymałam się w spełnianiu marzeń, więc tym razem postanowiłam pójść na całość!
O smz rbshop już wspominałam we wcześniejszych postach oraz wstawiałam zdjęcia modelek z tej firmy.

Hi there,
you must be very angry, because of my long break, but how successful the new knowledge, new developments and slowly climbing the terrifying world of the student (seriously, I am not fit for this).
I would like to write a few words about the project that I started with a Singaporean company which promoting  tomboy's lifestyle and offers a wide assortment of goodies for a tomboy. It sounds a little cosmic, because where is Poland and where is Singapore, but we can do it! Once reprimanded me that I stopped in fulfilling dreams, so this time I decided to go for it!
About smz rbshop I mentioned in earlier posts and I used photos of models from the company.

 tomboys from smz crew :D
tea from smz crew