ask.fm    YouTubeFacebook
zBLOGowani.pl

Tuesday, May 27, 2014

[PL/ENG] [REVIEW] ☆ Clock Tower Jewellery˜ ☆

Cześć! ~
Chciałam się podzielić z Wami krótkim postem na temat ciekawej biżuterii, którą dostałam jakiś czas temu. Co pewien czas mam okazję współpracować z różnymi firmami z ubraniami, teraz udało mi się podjąć współpracę z Mateuszem, który tworzy niesamowite handmade rzeczy. O tym że dla tego człowieka nie ma rzeczy niemożliwych możecie przekonać się na jego fanpage'u:
Hi! ~ 
I want to write a short post about very interesting jewelry which I received some time ago. From time to time I have the opportunity to work with various companies with clothes, now I was able to work with Matthew, who creates amazing handmade things. Nothing is impossible for that man, trust me, you can see on his fanpage:

˜˜☆CLOCK TOWER.

Monday, May 26, 2014

[PL/ENG] jak wybrać dobrą fryzurę dla siebie? // how to choose a good hairstyle for yourself?

Mimo planowania notki o Nocy Muzeów, którą wkrótce wstawię, wpadłam na ciekawy pomysł napisania na temat wybierania fryzury dla siebie. Niby prosta sprawa, a jednak dostaję wiele pytań jak to robię że za każdym razem mam inną fryzurę i nie boję się próbować nowych rzeczy.
Osobiście pójście do fryzjera planuję dzień lub dwa przed jakimś wyjściem lub sesją zdjęciową. Nie przypadam za zmianami w życiu, jednakże włosy nie zęby, zawsze odrosną, dlatego nie żałuję sobie próbować na nich różnych ciekawych rzeczy.
Chodziłam do gimnazjum i liceum gdzie niechętnie patrzyło się na jakiekolwiek eksperymentowanie z włosami, mimo to postanowiłam robić to co mi się podobało, nie łamiąc tym żadnych reguł obowiązujących w szkole. Dopiero po liceum zaczęłam robić to co tak naprawdę zawsze pragnęłam z włosami. Ta faza trwa do dziś i chyba się szybko nie skończy. :D
Although I was planning the post about the Night of Museums, I hit upon an interesting idea to write about choosing hairstyles for yourself. Maybe it is a simple thing, but I get a lot of questions how I do that every time I have a different hairstyle and I'm not afraid to try new things on my head. 
Personally, I always plan to go to the barber a day or two before some meeting or photo shoot. I don't like the changes in my life, but hair are not teeth- they always grow back, so I don't regret to try variety of interesting hairstyles. 
I went to junior high and high school where I couldn't have hairstyles which I wanted, even though I decided to do what I liked, without breaking any rules governing the school. After high school I started to do what really always wanted with my hair. This phase continues to this day and probably won't end quickly. :D
models from smz rbshop: Jo and Tea