ask.fm    YouTubeFacebook
zBLOGowani.pl

Wednesday, September 23, 2015

[PL/ENG] Tomboy style inspiration - part 2 ☆~!


Cześć~! Dzisiaj specjalnie dla Was przygotowałam kilka inspiracji tomboy stylu, które mam nadzieję, że wykorzystacie w swoich stylizacjach jeszcze tej jesieni! :D Dodatkowo umieściłam między stylizacjami kilka moich komentarzy :3 Miłego oglądania!

Hi ~! Today I have prepared especially for you some inspiration of tomboy style. I hope that you will use in your styling this fall! :D In addition, I put between stylisations some of my comments :3 Enjoy!

Tuesday, September 22, 2015

[PL/ENG] Jak radzę sobie ze stresem? / How do I deal with stress?Cześć wszystkim~!
Mam nadzieję, że nie przerazi moja wszechobecność, ale bardzo chcę nadrobić stracony czas z Wami.
Stres dotyka każdego z nas. Dla mnie był to powód dla którego przestałam robić to co kocham – pisać bloga, kręcić vblogi, chodzić na sesje zdjęciowe czy odpowiadać na Wasze pytania. Nikt nigdy nie uczył mnie jak radzić sobie ze stresem, z nerwami... Było to tak przytłaczające, że czasami zastanawiałam się po co ja to wszystko robię?

Hello everyone ~!
I hope I don't scare you by my omnipresence, but I really want to make up for lost time with you.
Stress affects all of us. For me it was the reason why I stopped doing what I love - write a blog, shoot vblogs, go on photo shoots or answer your questions. Nobody ever taught me how to deal with stress, nerves ... It was so overwhelming that day by day I wondered why I do it all?
 

Monday, September 21, 2015

„Każdy zasługuje na drugą szansę” - Wielki (?) powrót.

„Każdy zasługuje na drugą szansę”

godzina 3:05.
Może najwyższa pora żeby zasnąć? Nie myśleć? Nie panikować? Nie denerwować się?
Po prostu odlecieć do krainy marzeń. Odpocząć.

Długo się zbierałam po kryzysie. Nadal się zbieram. Nie wiedziałam, czy to wszystko ma sens. Nadal nie wiem. Zadałam sobie jedno pytanie przy porannej kawie o 9 rano.
Dlaczego mam stać w miejscu i nie zaryzykować?
Walnęłam ręką w stół. Koniec tego, Alex!

Nie powinnaś stać w miejscu! Nie po to stworzyłaś tego bloga, kanał na Youtube, żeby oglądać innych a samej narzekać że nic się nie robi. Przestań zwalać winę, że pomagasz innym a nie masz czasu żeby pomóc sobie.

I oto jestem. Krótkie streszczenie mojego kryzysu.
Tylko zostało mi jedno pytanie: Czy Wy też jeszcze tutaj jesteście ze mną?